Recent News
Jak radzić sobie z rozstaniem?

Każdego dnia, gdy dojeżdżam do pracy, mijam trzy znaki drogowe na wyjeździe zdobiące jej imię, a następnie inny wyjazd z jej narodowością. Te czynniki są poza moją kontrolą, i daję im Jay-Z szczotkę z mojego ramienia za każdym razem. Wszystko, co jest pod twoją kontrolą? Pozbądź się tego. Musisz pozbyć się myśli o tej dziewczynie. Życie jest zbyt krótkie, aby poświęcić nawet jedną sekundę swojego zdrowia, więc zmień stację natychmiast, gdy „Not Over You” Gavina Degraw – lub jakakolwiek inna gówniana piosenka o rozstaniu – nawiedza twoje uszy.

Przeszłość jest martwa. Zostaw ją w grobie, zamiast przeżywać ją na nowo.

Nie bądź zazdrosny

Nie porównuj się do ludzi, z którymi rozmawiają i z którymi się umawiają. Ich wybory odzwierciedlają tylko na nich, a nie na tobie. Twoja wartość własna jest ważniejsza tutaj, jak czujesz się o sobie dla siebie, a nie w porównaniu z jakimś przypadkowym innym sokiem. Zazdrość jest wynikiem pozwalając coś poza kontrolą dyktować swoje emocje.

Nigdy nie okazuj oznak zazdrości. Pozwól im odejść. Jak na ironię, jest to najbardziej atrakcyjna rzecz, jaką możesz zrobić.

Spotykaj się z przyjaciółmi każdego dnia

Samo przez się zrozumiałe. Wyczerpuj swoją listę kontaktów, dopóki nie spędzisz czasu z każdym, kto mieszka w mieście i nie porozmawiasz przez telefon z każdym, kto nie mieszka. Przyjaciele są wspaniałym zasobem, aby utrzymać swój duch w górę.

Nie sprawdzaj ich Facebooka/Instagrama/Twittera/Snapchata/whatever

Jeśli możesz oprzeć się patrząc na ich profile mediów społecznościowych, a następnie wypisać się z jej aktualizacji na Facebooku, więc nie pojawia się w swoim News Feed. Jeśli nie możesz się oprzeć, to po cichu je zaprzyjaźnij. Nie rób z tego wielkiej sprawy i nie mów nikomu. Jeśli ktoś poruszy ten temat, przyznaj, że usunąłeś ich ze znajomych i zrobiłeś to, bo czułeś, że musisz. Nie ma wstydu w bólu. Nie jesteś nikomu winien dalszych wyjaśnień czy usprawiedliwień. To twój wybór i żyjesz według własnych standardów.

Zaangażuj się w hobby/pracę

Weź coś na swojej liście wiaderek i zrób coś dzisiaj, aby zrobić krok w tym kierunku. Nie masz żadnej wymówki! Każde duże przedsięwzięcie, jakie kiedykolwiek zostało zrealizowane, zostało podzielone na kroki na tyle małe, że można je wykonać w ciągu jednego dnia. Jeśli chcesz zostać pilotem, znajdź program i zbadaj zajęcia. Jeśli chcesz skoczyć ze spadochronem, zadzwoń i umów się na jeden dzień. Jeśli chcesz mieć sześciopak, skup się na czystym odżywianiu i ćwiczeniach już dziś. Każdego dnia rób krok w kierunku swojego celu, a jak możesz go nie osiągnąć? Nie pozwól, by pieniądze cię ograniczały. Załóż konto oszczędnościowe i wpłacaj co miesiąc określoną kwotę (zanim jeszcze wydasz cokolwiek na jedzenie!), aż będziesz miał wystarczająco dużo. Wolę umrzeć głodna niż mieć niespełnione marzenia.

Intensywność twoich celów powinna co najmniej odpowiadać stopniowi twojej emocjonalnej inwestycji w dziewczynę. Jeśli wciąż masz obsesję na jej punkcie, to nie jesteś wystarczająco zajęty i skupiony.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *