Aby współżyć z kochankiemAby współżyć z kochankiem przez telefon, w teorii wystarczy mieć tylko własny sprawny sprzęt. Osobnicy, jacy wypróbowali już taką zabawę, muszą jednak wykorzystać kilka sprawdzonych chwytów, gdyż dzięki nim seks telefon będzie o wiele przyjemniejszy. Rozmówki erotyczne błyskawicznie nakłaniają do kopulacji, jednak zazwyczaj telefonista jest zmuszony zadowalać się w pojedynkę, a zatem w momencie gawędzenia musi mieć obie kończyny górne niezajęte. Jeśli byłby zobowiązany ściskać w ręku urządzenie, uprawianie seksu stałoby się bardzo męczące, a czasem aż nierealne.

W takiej sytuacji bezcenny mógłby okazać się głośnomówiący sprzęt. Rozmawiając przez niego, ma się obydwie kończyny górne puste, a więc da się nimi pieścić własne czułe miejsca. Trudnością będzie niestety to, iż przez usługę głośnomówiącą wszyscy wokoło słyszą, co tak naprawdę mawia telefonista. Zamierzając wykonać seks telefon, należy zatem zadbać o własną prywatność. Celem tego najlepiej usadowić się w kameralnym i zacisznym miejscu, uważając, by nikt z otoczenia nie potrafił wychwycić seksualnych wypowiedzi. Facet przebywający w tego typu pokoju bez problemu się wyciszy i skoncentruje jedynie na niezwykle satysfakcjonującej intymnej zabawie. W końcu przestanie zamartwiać się, że współlokator nagle wparuje mu do jego pomieszczenia i zepsuje cudowną rozrywkę. Zagwarantuje samemu sobie niezwykły odpoczynek, jaki to bez wątpienia będzie później wielokrotnie powtarzać. Chłopiec, który choćby jeden raz zabawi się w taki sposób, błyskawicznie rozkocha się w takiej usłudze.

Oczywiście na stronach internetowych można jeszcze odnaleźć wiele innych trików, które to sprawią, iż sex telefon zaoferuje mężczyznom o niebo więcej radości. Opłaca się na pewno przewertować takie teksty i własnoręcznie je sprawdzić, przechodząc już do części głównej zabawy. Jeżeli tylko ktoś przeprowadzi ją w prawidłowy sposób, z całą pewnością zacznie zachwalać ją potem wszystkim swoim znajomym.

Seks telefon jest usługą, która w dawnych czasach była bardzo rozchwytywana. Aktualnie dalej opłaca się ją wykorzystać, jednak jeżeli masz zamiar tego dokonać, musisz się najpierw z nią zapoznać.

Zapewne to początek zabawy stanie się dla ciebie najbardziej problematyczny. Zacznij więc od sprawdzonego pytania - "w co jesteś ubrana?". Poczekaj na reakcję i zacznij mówić, jak sam się prezentujesz czy jak stopniowo zdejmujesz z ciała różne ubrania. Niekiedy intymne telefony mogą zacząć się chociażby prostym "cześć" - to także prawidłowe powitanie. Jeżeli już postanowisz, co opowiesz, ustal jeszcze, w jaką rolę wejdziesz. Możesz być władcą i mówić zdania dość napastliwie albo przyjąć potulną pozycję. Staraj się jak najsumienniej kreować wybraną rolę, gdyż tym sposobem pogawędka zapewni ci jeszcze więcej frajdy. Kluczowe może być również to, abyś wyzbył się obawy i z odwagą powiadał to, co zapragniesz.

Nim zatelefonujesz jednak pod sex telefon, upewnij się, że masz odpowiednią sumę gotówki na koncie telefonicznym. Możesz także zakupić sobie gratisowe rozmowy, by potem nie martwić się, iż twoja rozmowa zostanie raptownie zakończona. Jeśli bowiem dysponowałbyś małym budżetem, byłbyś zmuszony na okrągło trapić się tym, że w kluczowym momencie twój aparat telefoniczny najzwyczajniej się wyłączy. Byłoby to okrutne dla ciebie samego oraz twojej lubej.

Jeśli testujesz seks telefon pierwszy raz w życiu, to zupełnie normalne, że pogawędka nie będzie w pełni perfekcyjna. Wszystkiego jesteś w stanie się na szczęście dowiedzieć, jeżeli linia erotyczna z takiej rozrywek spróbujesz korzystać systematycznie. Po paru telefonach uzyskasz niezwykłą pewność siebie i od tej chwili każdą kobietę będziesz potrafił rozgrzać i zadowolić. Wystarczy tylko, że zatelefonujesz pod jej numer i kolejno przedstawisz jej erotyczne historie, jakie przytrafiły ci się w przeszłości.

Informacje:

Dodany: 2022-09-11
Kategoria: telefony

Tagi dla artykułu: 2

gsm, linia erotyczna

Copyright © 2018 Filharmonia.bialystok.pl