Najbliższy okresJeśli nie chcesz znowu się zawieść, lepiej gdybyś teraz nie podejmowała prób wchodzenia w kolejne związki. Dopiero gdy zrozumiesz czym jest prawdziwa miłość- oparta na zaufaniu, trosce,zacznij szukać odpowiedniego partnera. W tej chwili rzeczywiście przyciągasz nieodpowiednich mężczyzn. Na szczęście możesz to zmienić.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Kapłan – położenie normalne

Bardzo zależy Ci na tym, aby znaleźć odpowiednią osobę. Niestety właśnie przez to często tracisz dobre okazje, aby kogoś poznać. Przez takie podejście wchodzisz w związki z nieodpowiednimi mężczyznami. W obecnym położeniu lepiej skup się na sobie i swoich potrzebach. Im bardziej będziesz starała się znaleźć powodzenie w miłości, tym bardziej będzie się ono od Ciebie oddalało. W końcu zmienisz podejście i zobaczysz (tutaj znajdziesz wiarygodne sex telefony) że nie będziesz przyciągała już toksycznych partnerów.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a:- Kochankowie położenie normalne

Bardzo chciałabyś zaznać szczęścia w miłości. Jednak kolejni mężczyźni doprowadzają Cię do rozczarowania. Masz więc dwa wyjścia, możesz zająć się sobą, nie szukając póki co nowego związku, lub też zaangażować się w jakąś relację, jednak musisz liczyć się z tym że poniesiesz kolejną porażkę, która zostawi piętno na Twej psychice. Lepsze dla Ciebie byłoby wyjście pierwsze, uniknęłabyś rozczarowania, a w dalszej perspektywie czasu na pewno znalazłabyś właściwego mężczyznę. Nie przyciągasz toksycznych mężczyzn, aczkolwiek czasem brakuje Ci cierpliwości, przez co dajesz szanse nieodpowiednim osobom.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Rydwan – położenie normalne

Najbliższy okres obfitował u Ciebie w huśtawki nastrojów. W Twoim środowisku są osoby, które nie życzą Ci najlepiej, i których wcale nie powinnaś słuchać. Również przy wyborze mężczyzny musisz kierować się swoim rozsądkiem i mieć czysty umysł. Pamiętaj że często pierwsza myśl bywa najlepsza, nie trać więc wiele czasu na rozmyślania, gdyż sprawi to ze będziesz mieć coraz więcej wątpliwości. Nie przyciągasz toksycznych znajomości, ale czasami popełniasz duże błędy, zadając się z nieodpowiednimi ludźmi, także mężczyznami. Wystarczy, że ten błąd wyeliminujesz, a zobaczysz iż stworzenie dobrego związku nie sprawi Ci trudności.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Sprawiedliwość- położenie normalne

Niestety, ale póki co nie masz szczęścia do mężczyzn. Również w bliskiej przyszłości możesz spotkać mężczyznę, który będzie Cię chciał wykorzystać do własnych celów. Będzie starał się zawrócić Ci w głowie a następnie narobić problemów finansowych, a także zniszczyć relacje z przyjaciółmi. Musisz zrobić więc wszystko, aby ustrzec się takiej znajomości. Zanim uwierzysz mężczyźnie musisz się z nim dobrze poznać.

Informacje:

Dodany: 2019-11-08
Kategoria: seks telefony

Tagi dla artykułu: 5

gazeta, gsm, kobieta, (tutaj znajdziesz wiarygodne sex telefony), wakacje

Copyright © 2018 Filharmonia.bialystok.pl