Co się stało jużCzęściej z nim rozmawiaj na poważne tematy, nie musisz bać się przed nim wyspowiadać, zdradzić tajemnicę. W końcu wyjaw mu również prawdę o zdradzie. Istnieje szansa, że okaże dla Ciebie zrozumienie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie normalne

Zdrada to najgorsza rzecz jaką można wyrządzić drugiemu człowiekowi. Jednak ważne jest to, że teraz szczerze żałujesz i drugi raz nie popełniłabyś takiego czynu. Każdy z ludzi zasługuje na drugą szansę i Ty ją otrzymasz. Przyznaj się partnerowi do czego doszło, ponieważ życie w kłamstwie nie ma sensu. Na początku wpadnie w szał, jednak z czasem da Ci drugą szansę. To będą dla Ciebie ciężkie chwile, jednak nie ma innego wyjścia na odkręcenie tego co już się stało.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Twój chłopak jest osobą o wybuchowym charakterze. Często świadomie potrafi zranić, aby za chwilę przepraszać za swoje zachowanie. Jeśli powiesz mu o zdradzie może dojść nawet do rękoczynów. Osoby o jego charakterze są bardzo nieprzewidywalne, w przypływie chwili może stać się coś strasznego. Jesteś więc w patowej sytuacji, gdyż jeśli mu nie powiesz wcale nie polepszy to Twej sytuacji.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Diabeł położenie normalne

Mam dla Ciebie przykrą wiadomość. Chłopak nie przebaczy Ci tego co zrobiłaś. Jednak jeżeli nic mu nie powiesz będzie jeszcze gorzej, gdyż wyrzuty sumienia nie dadzą Ci żyć. Musisz się zacząć godzić z tym, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Trzeba będzie ponieść konsekwencja swojego czynu i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Śmierć położenie normalne

W Waszym związku nie dzieje się najlepiej. Coraz mniej się ze sobą rozumiecie, uczucie które było kiedyś miedzy Wami jakby wygasło, zastąpiła je monotonia. Dlatego doszło do zdrady z Twej strony, powinnaś się przyznać, i wtedy dopiero możecie podejmować decyzje, czy się rozstać, czy też zrobić wszystko, aby związek odżył na nowo.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarzowa położenie normalne

Twój chłopak jest mężczyzną, z którym można zarówno poważnie porozmawiać jak i dobrze się bawić. Żałujesz zdrady, jednak czasu już nie cofniesz i jedyne co Ci pozostaje to się przyznać. Na pewno mocno przeżyje on to wyznanie, jednak jest szansa że po pewnym czasie sytuacja się unormuje.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłan położenie normalne

Życie w kłamstwie nie ma sensu. Lepiej więc przyznaj się do zdrady. Wtedy istnieje szansa, że chłopak Ci to wybaczy i zaczniecie wszystko od nowa. Jeśli się nie przyznasz, cały czas będą Cię dręczyć wyrzuty sumienia, co nie pozwoli na spokojne budowanie przyszłości.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Świat położenie normalne

Co się stało już się nie (ogłoszenia sex telefonów) odstanie. Nie cofniesz czasu, chociaż bardzo byś chciała.

Informacje:

Dodany: 2019-10-29
Kategoria: seks telefony

Tagi dla artykułu: 10

dieta, facet, gazeta, kobieta, komputery, (ogłoszenia sex telefonów), pomoc, psychologia, studia, telefon

Copyright © 2018 Filharmonia.bialystok.pl