Ażeby uprawiaćAżeby uprawiać seks przy pomocy telefonu, teoretycznie trzeba mieć tylko swój czynny sprzęt. Osobnicy, jacy przetestowali już taką zabawę, winni jednakże zastosować kilka pomocnych chwytów, gdyż sprawią one, że seks telefon stanie się znacznie sympatyczniejszy. Pogaduszki seksualne błyskawicznie skłaniają do uprawiania miłości, jednak zazwyczaj telefonista musi pieścić się samodzielnie, dlatego w momencie telefonowania powinien mieć dwa ramiona puste. Jeśli musiałby ściskać w ręce urządzenie, uprawianie seksu stałoby się bardzo męczące, a niejednokrotnie wręcz niewykonalne.

Dlatego właśnie wartościowy może okazać się telefon głośnomówiący. Rozmawiając przez niego, można mieć obydwie kończyny górne do dyspozycji, zatem da się nimi pieścić własne organy płciowe. Problemem będzie jednakże to, sex telefon stare baby że przez głośnik wszyscy wokół mogą podsłuchać, co tak właściwie opowiada uczestnik zabawy. Planując wykonać seks telefon, trzeba zatem zadbać o własną prywatność. Najlepiej ułożyć się w dyskretnym i spokojnym pokoju, nadzorując, by nikt niepożądany nie zdołał wychwycić seksualnych dialogów. Kochanek znajdujący się w cichym otoczeniu bez trudu się rozluźni i skupi tylko na niesamowicie przyjemnej seksualnej zabawie. Nie będzie zamartwiać się, że lokator z zaskoczenia wejdzie mu do pokoju i popsuje całą grę. Zapewni samemu sobie niecodzienny odpoczynek, jaki to z całą pewnością będzie następnie wielokrotnie wznawiać. Osobnik, który chociażby jeden raz pobaraszkuje przez telefoniczny aparat, automatycznie zakocha się w takiej rozrywce.

Rzecz oczywista w Internecie można jeszcze odnaleźć mnóstwo odmiennych rad, które to sprawią, że sex telefon zaproponuje rozmówcy znacznie więcej przyjemności. Opłaca się naturalnie przewertować te artykuły i własnoręcznie je sprawdzić, przechodząc już do zabawy głównej. Jeśli tylko facet przeprowadzi ją w prawidłowy sposób, na pewno będzie zachwalać ją później wszystkim swoim przyjaciołom.

Seks telefon to zabawa, która kiedyś była niesamowicie popularna. Obecnie nadal opłaca się po nią sięgnąć, ale jeżeli chciałbyś to uczynić, powinieneś się wpierw z nią zaznajomić.

Prawdopodobnie to początek gierki okaże się dla ciebie najbardziej skomplikowany. Zacznij więc od banalnego pytanka - "co masz aktualnie na sobie?". Poczekaj na reakcję i spróbuj mówić, jak sam się prezentujesz czy jak powoli ściągasz z siebie fragmenty garderoby. Niekiedy intymne rozmowy rozpoczynają się nawet banalnym "witaj" - to także odpowiednie słowo. Jeśli już zadecydujesz, o czym powiesz, zastanów się jednocześnie, jaką rolę odegrasz. Możesz być panem i mówić zdania w sposób wojowniczy albo zdecydować się na potulną pozycję. Postaraj się jak najsumienniej odgrywać własną postać, ponieważ tym sposobem pogawędka zagwarantuje ci znacznie więcej radości. Ważne będzie także to, abyś pozbył się lęku i śmiało robił to, co zapragniesz.

Zanim jednak zadzwonisz pod sex telefon, zorientuj się, czy dysponujesz odpowiednią sumą gotówki na koncie telefonicznym. Możesz także zakupić sobie darmowe rozmowy, ażeby kolejno nie bać się, iż twoja rozmowa zostanie gwałtownie zakończona. Jeśli bowiem dysponowałbyś ograniczonym budżetem, byłbyś przymuszony nieustannie przejmować się tym, że w najważniejszej chwili twój sprzęt nagle urwie rozmowę. To byłoby nieprzyjemne dla ciebie samego i twojej lubej.

Jeżeli wykonujesz seks telefon po raz pierwszy w życiu, to zupełnie normalne, że wymiana zdań nie będzie w pełni prawidłowa. Wszystkiego możesz się jednak nauczyć, jeżeli z tego rodzaju gierki postarasz się korzystać regularnie. Po paru konwersacjach nabierzesz bezcennej pewności i od tej chwili każdą dziewczynę zdołasz rozochocić oraz zaspokoić. Wystarczy tylko, że zatelefonujesz pod jej numer, a kolejno przedstawisz jej erotyczne przygody, jakie to przytrafiły ci się w dawnych latach.

Informacje:

Dodany: 2022-08-09
Kategoria: Artykuły

Tagi dla artykułu: 2

internet, sex telefon stare baby

Copyright © 2018 Filharmonia.bialystok.pl